Стартира записването за Мис и Мистър Русенски университет 2022

Уважаеми колеги,

Студентският съвет при Русенския университет отваря процедура по кастинг на участници в поредното издание на Мис и Мистър Русенски университет 2022г.

През 2007 година за пръв път се провежда конкурсът „Мис и мистър“, който дотогава е бил само „Мис Русенски университет“.

От 2014 година изборът на най-красивите студенти на Русенския университет се провежда в многофункционалния комплекс – Канев център, при неспиращ интерес.

С годините събитието набира широка популярност и вече представлява интерес не само за академичната общност, а и за гражданите на град Русе. Победителите в конкурса се избират от професионално жури със съпредседатели – Ректора на Русенския университет и Председателя на Студентския съвет.

Както всеки конкурс и този протича в няколко кръга:

• В първи кръг темата е спортно-елегантен стил, а участниците сами избират тоалетите си;
  • Вторият кръг е по идея на организаторите, като е съобразен с тематичната концепция на конкурса;
  • В трети кръг участниците дефилират в официални облекла.

През 2022г. се проведе поредното издание – станете част от най-посещаваното събитие в развлекателния календар на Русенски университет!

ЗА ЗАПИСВАНИЯ ПОСЕТЕТЕ СЛЕДНИЯ ЛИНК