Кинезитерапевти са новите Мис и Мистър Русенски университет

На 22 април, (понеделник), в Канев Център на Русенския университет за пореден път се проведе конкурсът „Мис и Мистър Русенски университет 2019″.

Събитието се осъществи с подкрепата на : Asics Mall Rousse, Martinez Perfume Ruse, Фризьорски центрове “Нина Йорданова”, Adriana Rica Haute Couture, Бутик Милано/ Boutique Milano, LUCY RUSE, DEMETRA SHOES, Сватбена агенция “Торино”, Соларно студио Casa del Sol, GAME sport center, Ядки Солей, Vip-Shave.com, AVON, Kiss13, Бига Бар, Кафе “Коста Рика” – Русе, Винпром Русе и Нощен клуб ОЗОН.

В програмата участваха трио „Идепея” и група „4етно”, Стефания Горнячка от  вокално студио за поп и джаз „Икономов”, рапърите – студенти от Русенски университет – Торино, Пашата, Китаеца и Пепи.

Конкурсът премина през три кръга, в които участниците се представиха последователно в ежедневни дрехи, спортни дрехи и официални облекла. Спонсорите излъчиха и наградиха свои фаворити.

На първо място се класираха:

• Давид Димитров, специалност „Кинезитерапия”, четвърти курс;
  • Нилгюн Невзет, специалност „Кинезитерапия”, четвърти курс;

На второ място се класираха:

• Антоан Цонев, специалност „Компютърни науки”, втори курс;
  • Веселина Влаева, специалност „Предучилищна и начална училищна педагогика, първи курс;

На трето място се класираха:

• Бранимир Викторов, специалност „Право”, първи курс;
  • Йоанна Янакиева, специалност „Акушерка”, трети курс;

Ректорът на Русенския университет чл.-кор. проф. д.т.н. Христо Белоев награди победителите и поздрави Студентския съвет за поредното отлично организирано събитие, което внася много настроение и емоции в цялата университетска общност и град Русе.

Станимир Бояджиев  – Председател на Студентски съвет, тел: +359 8974773574