Проведе се лекция “11 сигурни начина да се провалим в кариерата и как да ги избегнем”

На 27 март (сряда), в Русенския университет се проведе публична лекция на тема „11 сигурни начина да се провалим в кариерата и как да ги избегнем“. Организатори на събитието са Студентският съвет към Русенския университет „Ангел Кънчев“ и компания Southwestern Advantage България. Лектор на събитието беше Васил Чакърдъков – главен мениджър продажби и регионално развитие на компания Southwestern Advantage България.
Лекцията беше структурирана в три основни части. По време на първата бяха дискутирани основните разлики между работата и кариерата. Във втората, г-н Чакърдъков представи 11 основни грешки, които са причина за провала на една кариера, споделяйки, че това е негов личен опит. В последната част на лекцията участниците имаха възможността да дискутират относно възможните успешни дейности, за развиването на успешна кариера.