eCommerce Academy Conference 2017 ще се проведе в Канев център

eCommerce Academy Conference 2017 е второто издание на годишната конференция за електронна търговия, която се организира традиционно в Русе, зала „Канев център“.

И тази година организаторите са се постарали да включат в програмата теми от изключително значение за всеки в сферата на онлайн продажбите, а лекторите са безспорни експерти в различни направления на eCommerce бизнеса в България.

Формуляр за записвания и повече информация можете да намерите на сайта на eCommerce Academy –http://ecommercebg.com/event.php?id=17

Цена на билет за Конференцията – 10 лв.

ПРОГРАМА НА СЪБИТИЕТО:

Social маркетинг, който НЕ продава – Иво Илиев
Тайната на финансово успешния онлайн магазин – Ангел Тодоров
Правна регламентация на продажбите по интернет на крайни потребители – Игнат Арсенов
Cloud решения за вашия онлайн бизнес – Емил Парашкевов
Как да продаваме продуктите, които нашите клиенти наистина искат – Кирил Динов
Продавай успешно в Румъния – Никола Илчев
eCommerce distribution trends – Павел Пенчев

Не пропускайте възможността да се включите и в нашите уъркшопи на 24 февруари 2017 г., които също ще се проведат в комплекс „Канев център“.
Организаторите осигуряват 25% намаление за студенти на Русенския университет за всички уъркшопи. Използвайте кода RUAG25 в регистрационния формуляр.

Комплексни решения за фейсбук маркетинг – Иво Илиев
Тайната на истински ефективните презентации – Борис Христов
Определяне на правилния бизнес модел за вашия бизнес – Ангел Тодоров
От 0 до 100 000 Евро за 12 месеца в Amazon – Тодор Минев
Правилната SEO стратегия за 2017 година – Мартин Панайотов
Как да си направим онлайн магазин на WordPress – Ивайло Шолеков
Ранна валидация на нови проекти – Емилиян Енев

Как използвах Retargeting като краен потребител – Кирил Динов (уъркшоп и време за срещи в клуб eCom, бивш Sign) начало 19:30 часа. Барът е отворен за консумация.

Билети можете да си вземете тук: http://ecommercebg.com/event.php?id=18

Очакваме ви!