Победители в Русенска универсиада 2017г.

През месец Ноември се проведе традиционното вътрешно първенство, организирано от Студентския съвет “Русенска универсиада”. Представяме на Вашето внимание списък на всички отличени, които ще получат своите медали и грамоти на специална церемония на 5-ти декември от 17ч. в Канев център.

Футбол                            

ПЪРВО МЯСТО – отбор „СПАРТАНЦИ“ с капитан Кристиян Йорданов

ВТОРО МЯСТО – отбор „ЧЕРВЕНИТЕ ДЯВОЛИ“ с капитан Божидар Дончев

ТРЕТО МЯСТО – отбор „СЕЛЕСАО“ с капитан Толгай Ебадула

Волейбол                           

ПЪРВО МЯСТО –  отбор“НАДЕЖДИТЕ“ с капитан Васил Иванов

ВТОРО МЯСТО –  отбор“АКУЛИТЕ“ с капитан Давид Димитров

ТРЕТО МЯСТО –  отбор“ТУРИСТИТЕ“ с капитан Иванина Гетова

Баскетбол

ПЪРВО МЯСТО –  отбор Т.Е.К.Т с капитан Николай Тракийски

ВТОРО МЯСТО –  отбор GUESTS с капитан Виктор Стоянов

ТРЕТО МЯСТО –  отбор ROOKIES с капитан Пламен Ангелов

Тенис на маса
Жени:  

  1. Моника Цанева            – 3 курс, ПНУП
  2. Стелияна Николаева –  4 курс, ИМ
  3. Кристина Костова       –  3 курс, ПА

Мъже:

  1. Добромир Кръстев     –  3 курс, ТУТ
  2. Селчук Севджан         –  3 курс, КУА
  3. Денис Камил               –  4 курс, Право

Бадминтон
Жени:

  1. Деница Тодорова – 4 курс, НУПЧЕ 146203
  2. Мария Петрова – докторант ИИТ
  3. Памела Петрова – 4 курс, СИ 146380

Мъже:

  1. Георги Панайотов – 2 курс, Право, 167049
  2. Силвестър Спасов – 4 курс, КН 146509
  3. Кристиян Гайдаров – 4 курс КН 146504

Шахмат

  1. Георги Гаев – 4 курс, Социална педагогика
  2. Иван Георгиев – преподавател катедра „ПМС“
  3. Ерай Ахмед –  2 курс, АИ

Канадска Борба

До 80 кг

  1. Тодор Йорданов           – 1 курс, ТУТ  174001
  2. Станислав Мутев     – 3 курс, КХТ  152111
  3. Мариус Димитров    – 3 курс, КСТ  153153

Над 80 кг

  1. Александр Танасов    – 1 курс, КТ,   179042
  2. Християн Цонев – 1 курс,  КТ ,  169003
  3. Тодор Йорданов –  1 курс, ТУТ 174001

Спортно Ориентиране

Мъже:

  1. Ивелин Тодоров – 1 маг
  2. Нейко Нейков – 2 курс
  3. Калоян Тодоров – 2 курс

Жени:

  1. Нилгюн Хасан        – 3 курс, КТ

Спортно катерене

Мъже:

  1. Гриша  Аврамов          – 4 курс  ИКТ
  2. Петър  Петров             – 3 курс  Право
  3. Денислав  Златев        – 2 курс  ИКТ

Жени:
1. Ивета  Николова          – 1 курс  АИ