Боксьорката Габриела Димитрова е Спортист на Русенския университет за 2018 година

Второкурсничката в специалност „Кинезитерапия”  Габриела Димитрова е Спортист на годината на Русенския университет, стана ясно по време на тържествена церемония,

Read more

Победители в Русенска универсиада 2018г.

През месец Ноември се проведе традиционното вътрешно първенство, организирано от Студентския съвет през зимния семестър “Русенска универсиада”. Представяме на Вашето

Read more

Ноември – месец на спорта в Русенския университет

Спортната комисия към Студентския съвет при Русенския университет организира през месец ноември вътрешното студентско първенство “Русенска универсиада 2018 г.” Събитието

Read more

Русенски студент с два сребърни медала от национално състезание по карате

Третокурсникът от специалност „Социална педагогика” в Русенския университет – Митко Колев спечели два сребърни медала на провелото се през уикенда

Read more

Записвания за крос-поход и похода по пътя на Червеноводската чета

Станалите вече традиция през есента крос-поход „Русенско поломие“ и поход по пътя на Червеноводската чета ще се проведат на 29.09.

Read more

Двадесет и двама участници се включиха в турнира по тенис на маса за хора с увреждания

Шестнадесет мъже и шест жени, разпределени в две групи, участваха във втория Турнир по тенис на маса за хора с

Read more

Първокурсник спечели десетото издание на турнира по силов многобой в Русенския университет

Роденият в Молдова първокурсник в специалност „Кинезитерапия” – Александър Танасов стана победител в десетото издание на състезанието по силов многобой